IPRI - www.ipri.kiev.ua -  IPRI - www.ipri.kiev.ua -

Інформаційне повідомлення

         28 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Президії Національної академії наук України на якому з науковою доповіддю «Високопрецизійні мікропризмові структури і перспективи їх широкомасштабного застосування» виступив  заступник директора з наукової роботи Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, член-кореспондент НАН України Андрій Крючин.

       В обговоренні приняли участь керівник  кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л.Шупика,. професор С.О. Риков , генеральний директор -генеральний конструктор Київського КБ “Луч” О.П.Коростильов та члени Президії НАН України.

      Було відзначено високий сучасний рівень проведених наукових досліджень, а також важливість їх практичних результатів для розв'язання широкого кола завдань, зокрема у галузях економіки та науки.


Інформаційне повідомлення

          Виконані роботи по відновленню фонограм аудіозаписів із воскових фонографічних циліндрів частини колекції М. Береговського. Результатом даної роботи є реліз 3-х компакт дисків історичної колекції " Historical Collection of Jewish Musical Folklore 1912-1947. Том 7, Том 8, Том 9".

Аудіофонограми будуть розміщені на сторінці КУЛЬТУРНЕ НАДБАННЯ для вільного доступу.

 

 

 

Щорічна науково-технічна конференція ІПРІ НАНУ «Реєстрація зберігання і обробка даних».

 16-17 травня 2018 року відбудеться щорічна науково-технічна конференція ІПРІ НАНУ «Реєстрація зберігання і обробка даних». До участі в роботі конференції запрошуються науковці та інженерно-технічні спеціалісти. На конференції будуть розглянуті результати досліджень за науковими напрямами:

-Фізичні основи, принципи та методи реєстрації даних

-Інформаційно-аналітичні cистеми

-Математичні методи обробки даних

-Програмно-апаратні засоби моніторингу

-Моніторинг і аналіз даних в глобальних мережах

-Експертні системи та системи підтримки прийняття рішення

Кінцевий термін подачі тез доповідей 15 березня 2018 р.

  Вимоги до тез доповідей

Інформаційне повідомлення

Вийшла з друку монографія: Коротун А. В., Коржик В. М., Рубіш В.М., Петров В.В., Крючин А.А., Смирнова Н. А., Погосов В. В. Вступ до нанометрології / за ред. проф. Ю. А. Куницького, 2017 р. – 308 с.,

Розглянуто сучасні методи дослідження властивостей наноматеріалів. основні питання метрології наномасштабних вимірювань, їх нестабільності, точності і невизначеності з акцентом на її прикладні аспекти.

Для фахівців у області низькорозмірних систем, наноструктурних матеріалів та фізичного матеріалознавства, а також може бути корисною для магістрів, аспірантів та студентів фізичних та інженерно-фізичних спеціальностей.

Рецензенти:Доктор фіз.-мат наук,проф.СТАЩУК В.С. Доктор фіз.-мат наук,проф.РЕПЕЦЬКИЙ С.П.

 

Вийшла з друку монографія -  Кузьмичов А. І. Аналітика мережевих структур. Моделювання засобами WinQSB та MS Excel: Практикум. – К.: Видавництво Ліра-К, 2018. – 208 с.

ISBN 978-617-7507-88-7

Мережеві структури – загальне місце будь-якої діяльності в економіці та бізнесі, наукових дослідженнях, в організаційному та операційному управлінні, навіть в особистому житті. Поєднання наочності мереж із потужним апаратом мережевого оптимізаційного та імітаційного моделювання визначило сучасний напрямок формування, аналізу та прийняття рішень різного рівня відповідальності. Практикум базується на спільному застосуванні шаблонів типових задач мережевого моделювання пакету WinQSB та допоміжних засобів Excel. Розрахований на широку аудиторію практиків, науковців, викладачів та студентів інститутів та факультетів менеджменту.

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології і безпека» (ІТБ-2017)

30 листопада 2017 року у Києві в Інституті проблем реєстрації інформації Національної академії наук України відбулась XVII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології і безпека» (ІТБ-2017).

Організатором конференції виступив Інституті проблем реєстрації інформації НАН України при інформаційній підтримці науково-технічних журналів «Реєстрація, зберігання і обробка даних», «Інформаційні технології та спеціальна безпека», Видавничого дому «СофтПрес».

  Більше про конференцію>>>>

http://ceur-ws.org/Vol-2067/

Прийом іноземних вчених в ІПРІ HAH України

З 18.11.2017 по 25.11.2017 в Інституті проблем реєстрації інформації HAH України відбувся прийом професора Ле Зічун (Zichun Le) та доцента Фу Мінглей (Minglei Fu) Чжецзянського університету технологій міста Ханчжоу (Китай). Було підписано протокол про обговорення заходів щодо виконання програми спільного українсько-китайського науково-дослідного проекту, роботи по якому виконуються інститутом згідно договору між МОН України та ІПРІ НАН України № М/182-2017.

Більше подій

Карта сайту

переглянути карту сайту>>


ІПРІ НАН України закликає партнерів до співробітництва

Україна, 03113, Київ, вул. М.Шпака, 2
Tel.: +(380-44) 456 83 89
Fax:+(380-44) 456 33 18

http://www.ipri.kiev.ua