IPRI - www.ipri.kiev.ua -  IPRI - www.ipri.kiev.ua -

Новорічні вітання!

Шановні  колеги! Вітаємо з Новим 2018 роком, та Різдвяними Святами!

       Хай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі дерзання і злети. Бажаємо Вам, Вашим родинам бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими.  Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Дай Боже Вам любові і тепла, добра в сім’ї і затишку в оселі та мирного неба!

Адміністрація та профспілка ІПРІ НАН України.

 

Інформаційне повідомлення

Вийшла з друку монографія: Коротун А. В., Коржик В. М., Рубіш В.М., Петров В.В., Крючин А.А., Смирнова Н. А., Погосов В. В. Вступ до нанометрології / за ред. проф. Ю. А. Куницького, 2017 р. – 308 с.,

Розглянуто сучасні методи дослідження властивостей наноматеріалів. основні питання метрології наномасштабних вимірювань, їх нестабільності, точності і невизначеності з акцентом на її прикладні аспекти.

Для фахівців у області низькорозмірних систем, наноструктурних матеріалів та фізичного матеріалознавства, а також може бути корисною для магістрів, аспірантів та студентів фізичних та інженерно-фізичних спеціальностей.

Рецензенти:Доктор фіз.-мат наук,проф.СТАЩУК В.С. Доктор фіз.-мат наук,проф.РЕПЕЦЬКИЙ С.П.

 

Вийшла з друку монографія -  Кузьмичов А. І. Аналітика мережевих структур. Моделювання засобами WinQSB та MS Excel: Практикум. – К.: Видавництво Ліра-К, 2018. – 208 с.

ISBN 978-617-7507-88-7

Мережеві структури – загальне місце будь-якої діяльності в економіці та бізнесі, наукових дослідженнях, в організаційному та операційному управлінні, навіть в особистому житті. Поєднання наочності мереж із потужним апаратом мережевого оптимізаційного та імітаційного моделювання визначило сучасний напрямок формування, аналізу та прийняття рішень різного рівня відповідальності. Практикум базується на спільному застосуванні шаблонів типових задач мережевого моделювання пакету WinQSB та допоміжних засобів Excel. Розрахований на широку аудиторію практиків, науковців, викладачів та студентів інститутів та факультетів менеджменту.

XVII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології і безпека» (ІТБ-2017)

30 листопада 2017 року у Києві в Інституті проблем реєстрації інформації Національної академії наук України відбулась XVII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології і безпека» (ІТБ-2017).

Організатором конференції виступив Інституті проблем реєстрації інформації НАН України при інформаційній підтримці науково-технічних журналів «Реєстрація, зберігання і обробка даних», «Інформаційні технології та спеціальна безпека», Видавничого дому «СофтПрес».

  Більше про конференцію>>>>

Прийом іноземних вчених в ІПРІ HAH України

З 18.11.2017 по 25.11.2017 в Інституті проблем реєстрації інформації HAH України відбувся прийом професора Ле Зічун (Zichun Le) та доцента Фу Мінглей (Minglei Fu) Чжецзянського університету технологій міста Ханчжоу (Китай). Було підписано протокол про обговорення заходів щодо виконання програми спільного українсько-китайського науково-дослідного проекту, роботи по якому виконуються інститутом згідно договору між МОН України та ІПРІ НАН України № М/182-2017.

Більше подій

Карта сайту

переглянути карту сайту>>


ІПРІ НАН України закликає партнерів до співробітництва

Україна, 03113, Київ, вул. М.Шпака, 2
Tel.: +(380-44) 456 83 89
Fax:+(380-44) 456 33 18

http://www.ipri.kiev.ua