3/10/2023

Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек»

3–5 жовтня 2023 року у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбулася Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек».Науковці іституту приняли участь у цій конференції. 3 жовтня 2023 року відділ фонду юдаїки провів семінар «Юдаїка в бібліотеках, архівах і музеях України». Захід відбувся в дистанційному онлайн-форматі на платформі Zoom у межах міжнародної наукової конференції бібліотеки. Невелику доповідь про унікальні музичні записи Мойсея Береговського наприкінці семінару виголосив Андрій Крючин, заступник директора Інституту проблем реєстрації інформації НАН України. Повну доповідь Петрова В. В., Крючина А. А., Косяка І. В., Єгупової Л. І., Солоніни Н. В.«Аналіз використання музичних записів з колекції Мойсея Береговського» було представлено на секції «Музична культура і музичні фонди бібліотек та архівів в умовах сьогодення: до 100-річчя журналу “Музика”».

Цікава доповідь була представлена на конференції і « Методи пошуку та оцінювання наукового потенціалу з оборонної тематики країни на основі мережевого аналізу національної реферативної бази даних «Україніка наукова» науковцями Ланде Д. В., Крючин А. А., Гарагуля С. С. Доповіді увійши у  збірник Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек», організованої Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського (3–5 жовтня 2023 р.)

Поділитися